Rzecznicy prasowi KP/KM PSP woj.dolnośląskiego

Lp. KP/M PSP Oficer prasowy Tel. stacjonarny Tel. komórkowy Adres e-mail
1. KP PSP Bolesławiec mł. bryg. Piotr Pilarczyk 756 443 300 691 730 512 p.pilarczyk@kwpsp.wroc.pl
2 KP PSP Dzierżoniów kpt. Sławomir Dudziński
ogn. Leszek Paziński
748 325 380
748 325 380
535 998 108
530 894 541
z.komendant@kppsp.dzierzoniow.pl
operacyjna@kppsp.dzierzoniow.pl
3. KP PSP
Góra
mł. bryg. Marcin Klefas  655 432 344
wew. 30
602 250 768 kpgora@kwpsp.wroc.pl
4. KP PSP
Głogów
st. kpt. Mirosław Durka  768 357 726 537 695 972 durka@straz.glogow.pl
5. KM PSP
Jelenia Góra
mł. kpt. Krzysztof Zakrzewski  757 647 4 50
wew. 15
607 884 741 k.zakrzewski@straz.jgora.pl
6. KP PSP
Jawor
st. kpt. Łukasz Starowicz  768 702 6 43 662 166 376 starowicz@straz.jawor.pl
7. KP PSP Kamienna Góra mł. bryg. Karol Leszczyński  757 447 701      wew. 16 796 000 998 k.leszczynski@kwpsp.wroc.pl
8. KP PSP
Kłodzko
mł. bryg. Chorzewski Rafał
kpt. Zdęga Bartosz
 748 657 300
748 115 400
531 990 015 kpklodzko@kwpsp.wroc.pl
kpklodzko@kwpsp.wroc.pl
9. KM PSP
Legnica
mł. bryg. Marcin Swenderski 767 522 112 wew. 102 739 007 998 marcin.swenderski@strazlegnica.pl
10. KP PSP Lubań st. kpt. Mariusz Kadłubowski  75/ 722 20 31 wew. 15 m.kadlubowski@kppspluban.pl
11. KP PSP
Lubin
st. bryg. Cezary Olbryś  76/846 18 44 600 382 812 zastępca.lubin@kwpsp.wroc.pl
12. KP PSP
Lwówek Śl.
st. kpt. Andrzej Więdłocha  75/ 782 22 22 wew. 02 607 151798 a.wiedlocha@straz.powiatlwowecki.pl
13. KP PSP
Milicz
kpt. Dominik Kucharski  71/ 384 13 38 wew. 45 531 801 119 pz@kppspmilicz.pl
14. KP PSP
Oleśnica
mł. asp. Marcin Purzyński  71/ 314 20 91 603 032 279 rzecznik@straz.olesnica.pl
15. KP PSP
Oława
bryg.  Krzysztof Gielsa  71/ 313 40 45 691 991 479 oficerprasowy@straz.olawa.pl
16. KP PSP Polkowice mł. bryg. Piotr Woźniakiewicz  76 /724 99 06 607 840 620 pwozniakiewicz@straz.polkowice.pl
17. KP PSP
Strzelin
st. kpt. Jarosław Łuczak  71/ 392 15 55 j.luczak@strazstrzelin.pl
18. KP PSP  Świdnica bryg. Jacek Kurczyński  74/851 88 95 885 709 998 j.kurczynski@strazswidnica.pl
19. KP PSP Środa Śl. mł. bryg. Dariusz Domaradzki  71/ 317 69 82 668 005 835 pz_sroda@kwpsp.wroc.pl
20. KP PSP Trzebnica mł. bryg. Dariusz Zajączkowski  71/ 312 07 88 669 991 367 dzajaczkowski@straztrzebnica.pl
21. KM PSP Wałbrzych bryg. Paweł Kaliński
kpt. Tomasz Kwiatkowski
 74/ 887 72 02 74/ 887 72 05 519 323 403 519 323 405 pkalinski@straz.walbrzych.pl tkwiatkowski@straz.walbrzych.pl
21. KP PSP
Wołów
mł. bryg. Paweł Gibek  71/ 389 27 02 wew. 47 663 890 012 pg _wolow@kwpsp.wroc.pl
23. KM PSP Wrocław st. kpt. Tomasz Szwajnos  71/ 351 36 77 500 256 747 t.szwajnos@kmpsp.wroclaw.pl
24. KP PSP Ząbkowice Śl. asp. Mirosław Gomółka  74/ 815 73 71 667 377 818 operacyjna.zabkowice@gmail.com
25. KP PSP Zgorzelec mł. bryg. Hubert Jarosz  75/ 775 15 51 wew. 20 512 800 596 hubert.jarosz@kppsp.zgorzelec.pl
26. KP PSP Złotoryja st. kpt. Piotr Dąbrowa  76/ 878 33 97 wew. 15 601 981 603 Piotrek.d3@wp.pl